Kayıt Ol Giriş Yap
Kurumsal | Eskişehir Kent Rehberi

HİZMET SÖZLEŞMESİ

Hizmet   sözleşmesi

 

1-Taraflar;
Telif hakkı sahibi;    BUDAY YAPI AJANS TURİZM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. [Eskişehir Kent Rehberi]
Kurumsal e-mail: info@eskisehirkentrehberi.com.com  
Kullanıcı; Sözleşme konusu ürün veya hizmeti satın ve iş bu sözleşmeyi dijital olarak imzalayarak alan; eskisehirkentrehberi.com veri tabanında müşteri olarak kayıtlı kişi veya kurum.
Adres ve iletişim bilgileri; Site üyelik kayıtlarındaki bilgiler geçerlidir.

Site: www.eskisehirkentrehberi.com


2-Konu;
İş bu sözleşme Eskişehir'in yerel kent rehberi oalrak yayın yapan siteye üye olan kullanıcıların, sitede verlen ücretsiz ve ücretli hizmetleri kullanılarını düzenler

Sözleşmeye konu ürün/hizmet;
Site üyeliği, firma ekleme, resim, içerik, video ekleme, ilan ekleme, ilanların daha verimli olması için doping hizmeti alma, sitede belirtilen alamlara reklam verme

3- Maddeler;

a)   Kullanıcı, sözleşme konusunda belirtilen tüm hizmetlerin teknik özellikleri ile fiyatını, ödeme koşullarını ve destek şartlarını okuduğunu, anladığını ve bu haliyle kullanmayı kabul ettiğini beyan eder.
b)    Site üyelerinin ekledikleri tüm içerikler yönetim onayından geçtikten sonra yayınlanır.
c)    Süreli yayınların süresi tamamlandığında yayın durdurulur.
d)    Site destek ekibinin destek taleplerine cevap süresi en fazla 24 saattir.
e)    Kullanıcının kendisine ayrılan alanlardaki içeriklerinden hukuki ve teknik olarak müşteri sorumludur. 
f)     Kullanıcının, sitede belirtilen  Yasal Hakları' a tam uyum zorunluluğu vardır.  Aksi hallerde Eskişehir Kent Rehberi, hukuki haklarını saklı tutar.
h)    Kullanıcı, tüm içeriklerin TC Kanunlarına ve telif haklarına aykırı satış, yayın, paylaşımlarda bulunamaz, mail ve spam gönderileri yapamaz. Bu gibi durumlarda 3. şahıslara verilen zararlardan müşteri sorumludur. Eskişehir Kent Rehberi kanuni olmayan kullanımlarda yayını durdurma, içeriği silme veya hesabı kapatma yetkisine sahiptir.

I) Kullanıcı tarafından eklenen içeriklere gelen şikayetler site yönetimi tarafından değerlendirilir ve yapılacak işlem kendisine de iletilir. 

j) Eskişehir Kent Rehberi, kullanıcılarına , hiçbir hizmeti için satış, tıklama, gösterim, izlenme gibi  yayın odaklı tahhütlerde limit ve sınır garantisi vermez.

4- Opsiyonlar;
Verilen her hizmetin opsiyonu o hizmetin tanıtım sayfasında anlatılmıştır

5- Hizmetin iptali;
Kullanıcı, iptali mümkün olmayan hizmetler dışındaki ürünleri teslimden itibaren 30 gün içinde cayma hakkı kullanarak iade edebilir. İade sürecinin başlaması için, ürünü ve iade faturasını site yetkilisine ulaştırması gerekmektedir.
Bu aşamadan itibaren 7 iş gününde iade ödemesi gerçekleştirilir.
İptali mümkün olmayan hizmetler;
Bazı hizmetler özelliği itibariyle iadeye tabi değildir. Tek kullanımlık hizmetler, özel tasarım hizmetleri, kişiye özel hizmetler, reklam yayınlama.

6- Diğer hükümler
Bu sözleşme hükümleri tek taraflı olarak değiştirilemez. Ancak karşılıklı mutabakatla bu mümkündür.
İş bu sözleşmenin imzalanması ile birlikte; daha önce tarafların bu sözleşme konusundaki her türlü sözleşme, kabul, taahhüt vesaire hükmünü kaybeder.
Taraflar maddesindeki adres ve iletişim bilgileri resmi bilgiler olup; bu adreslere yapılacak tebligatlar teslim alınmasa bile tebliğ edilmiş sayılır. bu adreslere yapılacak tebligatlar teslim alınmasa bile tebliğ edilmiş sayılır.  Bu adres ve bilgilerdeki değişiklikler yazılı olarak diğer tarafa iletilmek zorundadır.
İş bu sözleşmeden doğabilecek anlaşmazlıklar için Eskişehir İcra Daireleri ve Mahkemeleri yetkili kılınmıştır. Esas olan Türkiye Cumhuriyeti hukukudur.
İş bu sözleşme dijital olarak onaylandıktan sonra resmiyet kazanır ve sözleşme konusu ürün veya hizmetin kullanım süresince geçerliliğini korur.